Harmonogram działań

Prace nad witryną zostały podzielone na 5 części.

 

Strony www analiza potrzeb

#1

Analiza potrzeb

Współpracę rozpoczniemy od rozmowy i określenia celów jakie powinna realizować strona. Nakreślimy kreację wizualną i omówimy rozkład treści. Również na tym etapie skupimy się na określeniu słów kluczowych pod jakie strona będzie optymalizowana. To bardzo istotne z punktu wiedzenia jej widoczności w Google. Jeżeli nie posiadasz ​domeny internetowej to na tym etapie również skupimy się na jej wyborze.

 

Projektowanie stron www Olkusz

#2 

Wykonanie witryny

Proces kodowania i adaptacji witryny trwa ok 7-14 dni. W tym czasie wypełniamy ją treścią i grafiką. Dodajemy funkcje i testujemy jej działanie na różnych urządzeniach. Gotową stronę udostępniamy do sprawdzenia pod testową domeną. To czas na wprowadzenie ostatecznych zmian i eliminacje błędów przed oficjalną publikacją w sieci.

 

Strony www publikacja w internecie

#3

Publikacja w sieci

Strona zostaje opublikowana w sieci pod docelowym adresem www. W tym samym czasie dokonamy wdrożenia dodatkowych usług jak Google Moja Firma, Google Analitycs czy Google Webmaster. Podczas ostatecznych testów sprawdzimy jej użyteczność i będziemy monitorować jej zindeksowanie w wyszukiwarce Google.

 

Szkolenie z obsługi stron www

#4 

Szkolenie

Intplay to bardzo prosty system zarządzania stroną internetową. Podczas dwugodzinnego szkolenia pokażemy Ci jak z poziomu przeglądarki komputera czy smartfonu szybko i sprawnie edytować treści na stronie, dodawać nowe podstrony i zmieniać układ menu. Szkolenie nie jest obowiązkowe, możemy je przeprowadzić w dowolnym czasie.

 

Okres współpracy - strony www Olkusz

#5

Okres współpracy

Monitorujemy stronę i dbamy o jej poprawne funkcjonowanie. Dzięki aktualizacji systemu masz pewność, że witryna przez cały czas będzie spełniała wymogi stawiane przez sieć Internet, wyszukiwarki i użytkowników. Cały czas jesteśmy do Twojej dyspozycji. Na życzenie wprowadzimy zmiany na stronie i dokonamy stosownych modyfikacji.

 


 

  Strony www cennik

Napisz wiadomość, aby poznać szczegóły oferty. Na każde pytanie odpowiemy szczerze, bez marketingowego bełkotu i mydlenia oczu.

 

Wyślij wiadomość